Officiële website

Betnjet – Online Casino en Sportweddenschappen

Open een account, stort vanaf €20 met iDEAL of crypto en speel met een bonus tot €1.000 en 250 free spins.

Uitbetaling na goedkeuring direct verwerkt
Live chat 24/7
Versleutelde verbinding
Betnjet Casino - main content

Betnjet is een online casino en sportsbook dat ook spelers uit Nederland accepteert. Op deze officiële pagina lees je hoe je een account opent en inlogt, en hoe je stort en opneemt. Je vindt hier ook welke bonussen er zijn en wat het VIP-programma oplevert. Betnjet Casino heeft spellen van ruim 25 studio's, live dealertafels, crashgames en een sportsectie, allemaal te gebruiken met één saldo.

Betnjet in cijfers

ProductenCasino, live casino, crashgames, sport
Welkomstpakket120% + 130% + 150%, samen tot €1.000 en 250 free spins
Alternatieve startbonussenHighroller 50% tot €1.500 en crypto 150% tot €1.000
Nederlandse spelersGeaccepteerd
RekeningvalutaEUR en crypto
Storten vanaf€20
Opnemen vanaf€20
Opnamelimiet per transactie€1.000 tot €4.000, afhankelijk van de methode
BetaalkostenGeen
Bekende studio'sYggdrasil, Hacksaw Gaming, Playson, Belatra, Novomatic
Loyaliteit11 niveaus, 5% tot 10% cashback
SupportLive chat en e-mail, 24/7, in het Engels
MobielBrowserversie voor iOS en Android

Account openen en inloggen bij Betnjet

Om te spelen met echt geld heb je een eigen account nodig. Aanmelden is gratis en je kunt meteen daarna storten.

Registratie in zes stappen

  1. Ga naar de startpagina en kies Aanmelden rechtsboven.
  2. Vul een e-mailadres in en maak een wachtwoord aan.
  3. Laat EUR staan als valuta, of kies crypto als je daarmee wilt spelen.
  4. Geef je voor- en achternaam, geboortedatum en woonadres op.
  5. Lees en accepteer de algemene voorwaarden en bevestig dat je 18 jaar of ouder bent.
  6. Klik op de link in de bevestigingsmail om je account te activeren.

Gebruik je echte gegevens. Bij de eerste uitbetaling worden ze vergeleken met je identiteitsbewijs, en als ze niet overeenkomen loopt de opname vertraging op.

Inloggen

  1. Klik op Inloggen naast de knop Aanmelden.
  2. Vul het e-mailadres in waarmee je je hebt aangemeld.
  3. Typ je wachtwoord en bevestig.

Problemen met inloggen

ProbleemOplossing
Wachtwoord vergetenKlik op Wachtwoord vergeten en stel via de e-maillink een nieuw wachtwoord in
Geen bevestigingsmail ontvangenKijk in je spammap of vraag een nieuwe mail aan via de live chat
Account geblokkeerdNeem contact op met [email protected]
Site laadt niet goedWis de cache van je browser of probeer een andere browser

Welkomstbonussen bij Betnjet Casino

Als nieuwe speler kies je uit drie startroutes. Welke het beste past, hangt af van hoeveel je wilt storten en of je met euro of crypto speelt.

RouteVoor wieWat je krijgt
Standaard welkomstpakketDe meeste spelersTot €1.000 + 250 free spins over 3 stortingen
Highroller-pakketSpelers met grotere stortingen50% tot €1.000 + 50% tot €1.500
Eerste cryptostortingWie met crypto start150% tot €1.000 in cryptowaarde

Het standaard pakket per storting

  • Storting 1: 120% tot €200 en 100 free spins
  • Storting 2: 130% tot €300
  • Storting 3: 150% tot €500 en 150 free spins

Rekenvoorbeeld

Stel dat je drie keer €100 stort. Dan krijg je €120, €130 en €150 bonusgeld, samen €400 bovenop je eigen €300, plus 250 free spins. Om het volledige maximum van €1.000 te halen, stort je ongeveer €167, €231 en €334.

Extra's in je eerste week

Nieuwe spelers krijgen in de eerste week 10% cashback tot €150. Daarnaast lopen er twee missies: de Welcome Jet Mission met 100 free spins en de Welcome Ultrajet Mission met 200 free spins.

Waar moet je op letten?

Zoals bij elk online casino zitten er voorwaarden aan het bonusgeld. Controleer in de bonusvoorwaarden altijd:

  • hoe vaak je het bonusbedrag moet inzetten;
  • hoeveel dagen de bonus geldig is;
  • wat de maximale inzet per spin is zolang de bonus actief is;
  • welke spellen meetellen voor de inzetvereisten.

Vaste acties voor bestaande spelers

Ook na de welkomstperiode heeft Betnjet een vast schema met acties:

ActieInhoudGeschikt voor
Easy Day Start BonusDagelijks 50 free spinsSlotspelers
Woensdagbonus50% tot €200Alle spelers
Midweek Highroller Bonus50% tot €1.000Spelers met hogere stortingen
ToernooienGeldprijzen of free spins voor de ranglijstFanatieke spelers
Lucky SpinDraai aan het rad voor extra prijzenAlle spelers
Bonus ShopRuil punten in voor bonussenLeden van het VIP-programma

Populaire spellen bij Betnjet

Het casino van Betnjet

De lobby telt tien categorieën: Populair, Nieuwe spellen, Slots, Trending, Onze keuzes, Live Casino, Tafelspellen, Crashgames en twee wisselende thema's, zoals een Oktoberfest-collectie en de BGaming Chase. Spellen die je vaker speelt, vind je snel terug via de zoekfunctie.

Slots per speelstijl

StijlKenmerkVoorbeeld bij Betnjet
Hold and WinSymbolen blijven staan tijdens respins, vaste jackpotsPink Clovers XXXL (Playson)
Hold the SpinVergelijkbaar systeem met muntsymbolen3x5 Royal Piggy (Gamzix)
TruewaysWisselend aantal winlijnen per spinElvis Frog Trueways (BGaming)
Klassiek fruitEenvoudige symbolen en snelle rondesBetnjet Fruity Millions (BGaming)
BonuswielEen rad dat extra prijzen of features geeft4 Pots Riches Super Wheel (Playson)
Thema-avontuurUitgewerkt verhaal met bonusspellenThunder Play Voodoo Magic (Novomatic)

Live casino

Live roulette, blackjack en baccarat worden vanuit studio's gestreamd met echte dealers. Je zet in via de knoppen op je scherm en ziet de kaarten of het balletje live vallen. Voor live casino en roulette geldt in het VIP-programma 1 statuspunt per €100 inzet.

Tafelspellen

De virtuele tafelspellen zijn handig om strategieën te oefenen. Veel varianten hebben een demoversie, zodat je de regels zonder risico kunt leren.

Crashgames

Bij crashgames zet je in voordat een ronde start en zie je een vermenigvuldiger stijgen. Je kiest zelf wanneer je uitstapt. Stap je te laat uit, dan verlies je je inzet. Het is een snelle spelvorm met korte rondes.

Aanbieders bij Betnjet Casino

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen bij Betnjet

Het sportsbook is via het tabblad Sport te bereiken en werkt met hetzelfde saldo als het casino. Je kunt wedden op wedstrijden die nog moeten beginnen of op wedstrijden die al bezig zijn.

SportVoorbeelden van markten
Voetbal1X2, beide teams scoren, over/under, juiste score
TennisWinnaar, aantal games, setuitslag
BasketbalPuntentotaal, handicap, winnaar per kwart
IJshockeyWinnaar inclusief verlenging, aantal goals
DartsWinnaar, aantal 180's, legs-handicap
EsportsWinnaar van de map of de serie

Een enkele weddenschap gaat over één uitkomst. Met een combinatie koppel je meerdere selecties aan elkaar, wat de quotering verhoogt maar ook het risico. Bij live wedden veranderen de quoteringen tijdens de wedstrijd.

Payments

Betaalmethoden bij Betnjet

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

Betalen bij Betnjet: limieten en methoden

Bij Betnjet stort en neem je op zonder kosten. Fiatbetalingen gaan in euro en voor stortingen is iDEAL de bekendste optie voor Nederlanders. Voor crypto gelden de minimumbedragen in de munt zelf.

MethodeStorting min. / max.Opname min. / max.
iDEAL€20 / varieertNiet beschikbaar
Paysafecard€20 / €1.000Niet beschikbaar
Revolut€20 / €4.000€20 / €4.000
SEPA-overschrijving€20 / €4.000€20 / €4.000
N26Niet beschikbaar€20 / €4.000
Visa, Mastercard€20 / varieertAfhankelijk van de kaart
Apple Pay, Google Pay€20 / varieertNiet beschikbaar
Bitcoin0,0001 BTC0,001 BTC
Litecoin0,01 LTC0,01 LTC
Ethereum0,01 ETH0,002 ETH

Andere geaccepteerde cryptovaluta zijn Tether (USDT), USDC, Ripple (XRP), Solana, Cardano, Dogecoin, Tron en Bitcoin Cash.

Tips voor een snelle opname

  • Verifieer je account al voordat je een opname aanvraagt.
  • Neem op via dezelfde methode waarmee je hebt gestort.
  • Rond een actieve bonus eerst af, anders kan de opname worden geweigerd.
  • Controleer bij crypto het walletadres en het netwerk voordat je bevestigt.

Betnjet mobiel gebruiken

Je kunt Betnjet volledig via je mobiele browser gebruiken. Er is geen app om te downloaden, dus je hebt geen opslagruimte of updates nodig. De mobiele site heeft een uitklapmenu, een zoekbalk bovenaan de lobby en de kassa onder je saldo.

FunctieBeschikbaar op mobiel
Registreren en inloggenJa
Slots en crashgamesJa
Live dealersJa
Sportweddenschappen en live weddenJa
Storten en opnemenJa
Documenten uploadenJa, direct vanuit je camera
Live chatJa

Een snelkoppeling op je beginscherm maak je via Zet op beginscherm in Safari, of Toevoegen aan startscherm in Chrome.

Het Betnjet VIP-programma in het kort

Het VIP-programma heeft 11 niveaus. Je stijgt door statuspunten (CP) te verzamelen: 1 punt per €50 inzet in het casino, of per €100 in live casino en roulette. Daarnaast spaar je per €200 inzet 1 punt voor de Bonus Shop.

De niveaus vallen uiteen in drie fases:

FaseNiveausStatuspuntenBeloningen
OpstijgenJet Cadet, Jet Rookie, Jet Commander, Jet Wing Commander20 – 99925 tot 150 free spins per niveau
KruishoogteJet Commodore, Elite Jet Commodore, Elite Jet Skipper1.000 – 14.999Free spins, Jet Free Spins, €150 en 5% tot 7% cashback
VIPVIP Jet Master, VIP Jet Hero, VIP Jet Icon, VIP Jet Ace Legend15.000+€500 tot €3.000 per niveau, 7% tot 10% cashback en een persoonlijk aanbod

Vanaf VIP Jet Master heb je een persoonlijke accountmanager. Je krijgt dan ook wekelijkse en maandelijkse bonussen, toegang tot premium acties en snellere uitbetalingen. Het hoogste niveau, VIP Jet Ace Legend, is alleen op uitnodiging.

Veiligheid en verantwoord spelen bij Betnjet

Betnjet versleutelt het dataverkeer met SSL en vraagt bij uitbetalingen om verificatie. Dat zijn standaardmaatregelen om fraude en misbruik van accounts te voorkomen. De spellen komen van studio's die werken met gecertificeerde RNG-software.

Een belangrijk punt voor Nederlandse spelers: Betnjet heeft geen vergunning van de Kansspelautoriteit (KSA). Bij KSA-casino's horen bijvoorbeeld een verplichte CRUKS-check en Nederlandse speellimieten. Die gelden hier niet automatisch, dus het is verstandig om zelf je grenzen in te stellen.

Beschikbare limieten

  • Stortingslimiet per dag, week of maand
  • Verlies- en inzetlimiet
  • Herinnering na een ingestelde speeltijd
  • Tijdelijke pauze
  • Zelfuitsluiting

Twijfel je over je speelgedrag? Bel of chat anoniem met Loket Kansspel, of gebruik de gratis ondersteuning van Gambling Therapy.

Hulp nodig?

De klantenservice van Betnjet werkt dag en nacht. Voor de meeste vragen is de live chat de snelste route: je krijgt doorgaans binnen enkele minuten antwoord. Stuur een e-mail naar [email protected] als je documenten wilt meesturen of een uitgebreide vraag hebt. De communicatie gaat in het Engels. VIP-spelers vanaf het niveau Jet Master worden geholpen door hun persoonlijke VIP-manager.

Sterke kanten & Aandachtspunten

Sterke kanten

  • Drie welkomstroutes: standaard, highroller en crypto
  • Dagelijkse free spins en een vaste woensdagbonus
  • Casino en sport met één account en één saldo
  • Brede keuze aan betaalmethoden, inclusief iDEAL en crypto
  • Geen kosten bij storten en opnemen
  • VIP-manager vanaf VIP Jet Master

Aandachtspunten

  • Geen KSA-vergunning en geen CRUKS-koppeling
  • Communicatie met support in het Engels
  • iDEAL alleen voor stortingen
  • Inzetvereisten op alle bonussen
FAQ

FAQ over Betnjet

Hoeveel bonus kan ik in totaal krijgen bij Betnjet?

Met het standaard welkomstpakket krijg je maximaal €1.000 bonusgeld en 250 free spins, verdeeld over je eerste drie stortingen. Met het highroller-pakket kun je in totaal tot €2.500 krijgen over twee stortingen.

Kan ik bij Betnjet storten met iDEAL?

Ja, iDEAL is beschikbaar voor stortingen vanaf €20. Voor opnames gebruik je een bankoverschrijving, Revolut, N26 of crypto.

Zijn er kosten bij storten of opnemen?

Nee, Betnjet rekent geen transactiekosten. Je bank of het cryptonetwerk kan wel zelf kosten in rekening brengen.

Wanneer moet ik mijn account verifiëren?

Meestal bij je eerste opname. Je uploadt dan een paspoort of ID-kaart en soms een adresbewijs. Je kunt de documenten ook eerder al uploaden, zodat je opname later sneller gaat.

Heeft Betnjet een Nederlandse vergunning?

Nee, Betnjet heeft geen vergunning van de Kansspelautoriteit. Het platform accepteert wel Nederlandse spelers. Spelers zijn zelf verantwoordelijk voor de keuze om bij een internationale aanbieder te spelen.

Hoe stijg ik in het VIP-programma?

Je verzamelt statuspunten door te spelen: 1 punt per €50 inzet in het casino of per €100 in live casino en roulette. Vanaf 20 punten ben je Jet Cadet; het hoogste vrij bereikbare niveau is VIP Jet Icon vanaf 50.000 punten.

Reviews van Betnjet-spelers

4.8/5

Gemiddelde score uit 10 reviews over Betnjet Casino

Drie keer €100 gestort en alle drie de bonussen meegenomen. De 150 free spins bij de derde storting waren een mooie afsluiter.

Met iDEAL storten gaat direct. Ik had wel gehoopt dat ik er ook mee kon opnemen, nu gaat het via mijn bank.

Ik gebruik de Easy Day Start bijna elke ochtend. Elke dag 50 free spins, daar kan ik niet over klagen.

Mijn eerste opname duurde een dag vanwege de verificatie. Sinds mijn documenten zijn goedgekeurd, gaat het veel sneller.

Ik speel vooral crashgames op mijn telefoon. De mobiele site laadt snel, ook via 4G.

Veel keuze in slots, vooral van Playson en BGaming. Live roulette loopt ook stabiel.

Ik ben gestart met de cryptobonus van 150% en speel met Ethereum. Opnemen ging zonder kosten.

De chat was erg behulpzaam toen ik mijn bevestigingsmail niet kon vinden. Hij stond in mijn spam.

Wedden op darts en tennis, met één saldo voor sport en casino. Precies wat ik zocht.

Ik ben Elite Jet Commodore en krijg nu 5% cashback. Het programma motiveert, maar de hogere niveaus duren wel even.

Geactualiseerd 2026-10-13